Fotografia z Duszą
Jestem Monia!
Niepoprawna marzycielka chodząca ciągle z głową w chmurach. Na co dzień mama pełnej energii Natalki i żona najlepszego przyjaciela, fanka muzyki rockowej, azjatyckiej kultury i kuchni.
W Fotografii zachwycam się pięknem codzienności, którą za pomocą światła maluję dla Was w kadrach. Wkładam w nie swoje serce i duszę. Fotografuje miłość pod każdą postacią, bliskość i czułość a to wszystko w naturalnym stylu. Odwiedzam Was w domach, spotykamy się w pełni zieleni plenerach lub wynajmujemy klimatyczne studio.
